Nowy Start

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Startowej w Lublinie. Projekt obejmuje budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami usługowymi i garażem podziemnym…

Bloki w Chełmie

Inwestycja zrealizowana w 100%, zasiedlona.

Lubelskie Zacisze

Lubelskie Zacisze to osiedle domów w Pliszczynie.

Lubelskie Zacisze to inwestycja pomyślana jako zespół budynków jednorodzinnych z wewnętrzną drogą dojazdową położonych w spokojnej i cichej dzielnicy w odległości 6 km od Lublina. Lokalizacja ta zapewnia dogodne połączenie komunikacją miejską z miastem linia 22 i 74, oraz z obwodnicą Lublina. Każdy budynek realizowany jest na wydzielonej działce o pow. 1000 m2,
Na parterze budynków zlokalizowano kuchnię, salon połączony z jadalnią, łazienkę, pokój dzienny, dwustanowiskowy garaż oraz kotłownię. Na piętrze jest apartament rodziców z garderobą, łazienką i balkonem, dwie sypialnie dla dzieci, ogólnodostępna łazienka oraz mały gabinet.

Lubelska Osada

Lubelska Osada to inwestycja pomyślana jako zespół bloków wielorodzinnych z wewnętrzną utwardzoną drogą dojazdową, zlokalizowana w spokojnej i cichej dzielnicy, przy ul. Obrońców Lublina.
Inwestycja realizowana jest wieloetapowo, wielkość mieszkań oraz dostęp do garaży i miejsc parkingowych umożliwia zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych Klientów w każdym przedziale wiekowym. Na dzień dzisiejszy zakończono prace budowlane w budynku B1, natomiast budynek B2 jest w 50% fazie zaawansowania robót budowlanych.

Pośpiesz się! Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

KUP SWOJE MIESZKANIE